O nás

Naše firma FAVO - Truhlářství byla založena roku 1993. Od svého vzniku jsme získali mnoho zkušeností, které dále využíváme u dalších zákazníků
Specializujeme se především na výrobu interiérového nábytku(kuchyňských linek,obývacích stěn,vestavěných skříní,apod.)Dále se zaměřujeme na výrobu schodišt, zahradních altánu,pergol,vchodových dveří.
Nábytek vyrábíme na zakázku,dle přání zákazníka a to z lamina,masivu mdf desek atd.Vzhledem k náročným požadavkům zákazníků klademe důraz na kvalitu za rozumnou cenu v co nejkratším termínu.
Od roku 2010 poskytujeme služby architekta, který vytvoří 3D návrh "na míru" na základě požadavku klienta a poskytne veškerou poradenskou činnost spojenou s rekonstrukcí nebo realizací interiéru.Při vytváření nábytku Vám pomohou designéři či bytoví architekti.
 
Jako doplňkovou službu nabízíme kompletní dodávky a rozvoz včetně montáže
 
Co získáte, když si vyberete nás?
 
+ Kvalitní a odborné zpracování
+ Nábytek na míru
+ 3D vizualizace návrhu
+ Dopravu z truhlárny až k Vám + montáž
+ Přesné dodací lhůty
(Dodací lhůta záleží na pracnosti výrobku a na domluvě se zákazníkem.)
 
 
Díky svým mnohaletým zkušenostem jsme odborníci v oboru truhlářství a své práci rozumíme.
Vždy klademe důraz na kvalitu, funkčnost a celkový dojem zakázky.Naše truhlářství Vám vždy vyjde vstříc.Rádi Vám pomůžeme s výběrem a výsledným návrhem požadovaného výrobku.Sestavíme predběžný návrh ceny a doby zhotovení.
 
 
Děkujeme za spolupráci: www.freepik.com